Školní batohový set s tyranosaurem ENDY 20045

Topgal
CENA 1.979,00 Kč
VYPRODÁNO
- Dvoukomorový ultralehký batohový set pro malé paleontology do prvních tříd ZŠ. Díky své váze můžeme doporučit i pro prvňáčky pod 120 cm.

Pravěk? Do 1. – 3. třídy pro malého paleontologa jasně! Batoh ENDY je superlehký, přímo určený pro ty nejmenší badatele.

- dvě komory a velká přední kapsa
- pevná lisovaná záda
- nízká váha 0,98 kg!

- Školní batoh ENDY je určen pro všechny malé drobné prvňáčky, a to hlavně díky své váze - neváží ani kilogram. Svým objemem ale vydrží klidně až do třetí třídy…

- Zádový systém batohu je díky anatomicky tvarované lisované pěně ultralehký. I na zádech malého badatele bude batůžek sedět jako ulitý. Ramenní popruhy jsou polstrované, anatomicky tvarované a hlavně – dají se utáhnout v horní části k zádům i ve spodní části na délku. Výškově nastavitelný hrudní pásek zajistí, že popruhy nebudou sjíždět ani z drobných zad.

- Batoh ENDY má dvě hlavní komory. Ty nejtěžší školní potřeby dávejte vždy do zadní komory. Ta je o něco širší než přední a pojme vše potřebné do prvních tříd ZŠ. Přední, užší komora unese vše ostatní a navíc v ní určitě využijete praktickou síťovou kapsu na zip. Jmenovka ukrytá v přední komoře nad síťovou kapsičkou pomůže batohy rozeznat, i když se ve třídě sejdou dva stejné.

- K batohu můžete přikoupit i penál pouzdro PENN 20045 ve stejném designu. Ten snadno umístíte do přední komory nebo do přední hluboké kapsy, kde určitě oceníte i odnímatelnou karabinku na klíče.

- Pro lahvičku na pití jsme ušili pevnou kapsu na boku batohu.
Reflexní prvky se budou zamlouvat hlavně rodičům, obzvlášť v zimním období. Proto jsme jimi na batohu opravdu nešetřili. Přesvědčit se můžete v detailních fotkách, kde máme batoh nafocený i ve tmě.
Něco navíc:

- zátěr proti dešti - batoh nepromokne
- odolné dno z materiálu TOPDURA opatřené nožičkami
- poutko na přenášení batohu v ruce a poutko na lavici
- batoh byl testován v ITC Zlín a prošel na jedničku

- hmotnost 0.90 kg
- Rozměry (vxhxš) 39 x 19 x 28 cm
- Použitý materiál 100% Polyester
- Nosnost 7.00 kg
- Objem batohu 21 l

- Jednopatrový školní penál Topgal je vybaven jednadvaceti klasickými gumovými úchyty na pastelky a fixy, třemi širšími úchyty na gumu a ořezávátko. Pod klopnou z průhledné folie je přidaný rozvrh hodin. Stejně tak ale může tato folie posloužit třeba na taháky.

- Penál je polstrovaný, takže spolehlivě ochrání všechny psací potřeby vašich dětí. Zapínání je řešeno kvalitními zipy s velkými taháčky, které umožňují dětem snadnou manipulaci s pouzdrem.

- Vnitřní podešívka penálu z šedé látky je nově potištěná obrazci, které můžete vybarvovat! K vybarvení doporučujeme použít klasické pastelky, fixy by se mohly rozpíjet.

- Pozor, penály nikdy neperte v pračce! Výztuhy jsou totiž vyrobené z kartonu. Vyprání v pračce by tedy penál nenávratně poškodilo.
DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné