Topgal batoh s vílou ENDY 22002

Topgal
SKLADEM
CENA 1.849,00 Kč
Objednat kus
- Třpytivý lehký batoh s vílou a chlupatým přívěskem je ideální do prvních školních let. Konstrukce batohu je díky pevným lisovaným zádům velmi lehká, proto jej můžeme doporučit i pro drobné slečny pod 120 cm. Objemem ale určitě vydrží nejméně od první do třetí třídy ZŠ.
- Ani z drobných zad padat nebude, nebojte, ramenní popruhy totiž můžete utáhnout v jejich horní i spodní části a navíc je zajistíte ještě hrudní přezkou. Konce popruhů jsou opatřeny magnetky, takže je můžete připnout k ramennímu popruhu tak, aby nevisely kolem těla.
- Batoh má dvě hlavní komory. Do zadní širší komory doporučujeme dávat ty nejtěžší učebnice nebo desky na sešity. Přední komora je o něco užší a je v ní umístěna ještě malá síťová kapsa na zip a jmenovka. Do přední kapsičky pokryté třpytkami a vílou pak můžete umístit třeba penál PENN 22002 ve stejném designu, nebo krabičku na svačinku. Určitě se vám bude hodit i karabinka na klíče, která je horní části přední kapsy.
- Pití je dobré umístit do kapsy na bok batohu. I víly musejí být vidět, zvláště v zimním období, proto jsme batoh opatřili řadou reflexních prvků. Najdete je na čele a boku batohu, ale i na ramenních popruzích.
- poutko na zavěšení batohu na lavici
- poutko na přenášení batohu v ruce
- zátěr proti dešti
- pevné dno z materiálu TOPDURA, nožičky
- batoh byl testován v ITC Zlín

- Hmotnost 0.90 kg
- Rozměry (v x h x h) 39 x 19 x 28 cm
- Použitý materiál 100% Polyester
- Nosnost 7.00 kg
- Objem 21 l
DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné