Školní batoh pro prvňáčky BAGMASTER LUMI 21 C

Bagmaster
SKLADEM
CENA 1.949,00 Kč
Objednat kus
- Tříkomorový školní batoh pro holčičky do 1.-3.třída ZŠ s motivem medvídka s mašličkou.
- Polstrovaný zádový systém se zdravotním posudkem, nový typ síťoviny, která neškrábe a je jak na zádech, tak na ramenních popruhách.
- Prostorný batoh s organizérem.
- Boční poutko pro uchycení navijáku na čip nebo klíče.
- Polstrované dno s plastovými nožkami.
- Reflexní prvky.

- Zádový systém je složen z vnitřní, odlehčené deskové výztuhy měkkých a co nejtenčích molitanových polštářů, který dostatečně ochraňují záda dítěte před nepříjemným tlačením, zároveň však neoddalují těžiště batohu zbytečně směrem dozadu od zad. U vysokých polstrování dochází k posunu těžiště směrem za záda dítěte a tím k jeho předklonu, čímž se vytvářejí ideální podmínky pro první zárodky skoliózy. samotné molitanové polštáře jsou potaženy vysoce pevným a neškrabavým síťovinovým materiálem.
- Součástí zádového systému je lehký, vyjímatelný bederní pás, konstrukčně zhotoven z prodyšné síťoviny opatřen navíc reflexními prvky.
- Dalším, velmi důležitým prvkem zádového systému BAGMASTER jsou také pevné, anatomicky tvarované ramenní poruhy v délce 36 cm a dostatečné šířce 7 cm, které svým sklonem všití perfektně padnou na dětská ramena.
- Popruhy jsou opatřeny regulovatelným hrudním pásem. Jejich vnitřní strana je zapravena pevným a neškrabavým síťovinovým materiálem. Horní strana popruhů je opatřena inovativní konstrukcí elastického uchycení pomocí gumových pásů. Ta působí částečně jako anti-stress a tlumí náraz, navíc drží ramena nenasazeného batohu otevřená a umožňuje tak pohodlné nasazení batohu.

- Rozměry 40 x 30 x 17 cm
- Hmotnost 0.95 kg
- Nosnost 7 kg
- Materiál 100% polyester
- Počet bočních kapes 2
- Počet komor 3
DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné