Bagmaster Školní batoh ALFA 8 A

Bagmaster
SKLADEM
CENA 1.989,00 Kč
Objednat kus
- Batoh vhodný pro 1.-3. třída ZŠ.
- Tříkomorový školní batoh pro kluky do první třídy.
- Motiv maskáč-army.
- Polstrovaný zádový systém se zdravotním posudkem.
- Prostorný batoh s organizérem.
- Klip na klíče.
- Polstrované dno. Plastové nožky.
- Reflexní prvky.
- Hmotnost jen 0,92 kg.

- Chlapecký školní batoh ALFA, má tři komory.
- Hlavní komora je zpracovaná tak, aby se do ní pohodlně vešly školní desky (rozměry desek:32 x 22,2 x 5 cm), sešity velikost A4 nebo těžší učebnice.
- Ve vnitřní části této hlavní komory je v prošité látkové kapse fixován k zádům batohu lehounký, ale vysoce účinný hliníkový rám, který je ergonomicky tvarován. Vnitřní hliníkový rám efektivně rovnoměrně rozkládá váhu naplněného batohu a nezatěžuje záda dítěte a tím podporuje zdravý růst páteře a správný vývoj zad školáka.
- Naplněný školní batoh díky tomu dobře přiléhá k zádům školáka a je měkce polstrován, zejména kolem páteře a pod bederní částí páteře. Anatomické tvarování, polstrování, včetně efektivních prohlubní, umožňuje dostatečnou cirkulaci vzduchu a tak minimalizuje pocení zad dítěte.
- Uvnitř druhé komory je přehledný organizér.
- Přední komora na zip je velmi prostorná, ve vnitřní části má kapsu na krabičku na svačinu. Rovněž lze tuto kapsu použít na penál, případně na přezůvky.
- Jedna černá síťovaná kapsička na gumičku, po straně batohu vhodná na láhev. Kapsička je krytá vnější kapsou na zip a v případě použití síťované kapsičky na drobnosti ji můžete zavřít.
- Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované a měkce polstrované.
- Popruhy je možné individuálně nastavit dle velikosti vašeho školáka a to pomocí horních a dolních plastových spon umístěných na ramenních popruzích.
- Součástí batohu je flexibilní hrudní páska k fixaci popruhů na ramenou školáka. Tuto hrudní pásku můžete kdykoliv sundat.

- Na školním batohu ALFA je velké množství reflexního materiálu pro maximální zvýšení viditelnosti dítěte v silniční dopravě. Zejména v přední části školního batohu, po stranách, ale i na ramenních popruzích.
- Materiály použité pro výrobu tohoto školního batohu splňují normy EU z hlediska nezávadnosti. Reflexní materiály rovněž splňují normy EU.
- Dno batohu je polstrované(z vnější strany) použit odolný černý 1680 D polyester materiál (využívaný pro svou odolnost zejména pro cestovní kufry). Dno je opatřeno plastovými nožkami - chránící batoh proti ušpinění.
- Školní batoh je možné připevnit na háček k lavici pomocí látkového poutka.

- Značka Bagmaster
- Objem 19 l
- Rozměry 40 x 31 x 20 cm
- Hmotnost 0.92 kg
- Nosnost 7 kg
- Materiál 100% polyester
- Počet bočních kapes 1
- Počet komor 3
- Kapsa na notebook Ne
DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné