Školní batoh pro prvňáčky BAGMASTER LUMI 21 A COLOURFUL

Bagmaster
SKLADEM
CENA 1.949,00 Kč
Objednat kus
- Tříkomorový školní batoh pro holčičky do první třídy s motivem květin a barev.
- Polstrovaný zádový systém se zdravotním posudkem, nový typ síťoviny, která neškrábe a je jak na zádech, tak na ramenních popruhách. Prostorný batoh s organizérem.
- Boční poutko pro uchycení navyjáku na čip nebo klíče.
- Polstrované dno. Plastové nožky. Reflexní prvky.

- Tento školní batoh je určen svými rozměry pro 1. stupeň ZŠ, zejména pro 1. – 3. třídu.

- Tříkomorový školní batoh
- Pouze 900 g!
- Nový typ prostorných bočních kapes pro láhev s pitím (kapsa je uzavíratelná skrytým magnetem)
- Ergonomicky tvarovaná záda
- Nastavitelný hrudní pás
- Nastavitelné ramenní popruhy, měkce polstrované
- Kapsa na penál nebo svačinu
- Organizér
- Polstrované dno s plastovými nožkami proti oděru dna
- V zadní části guma na desky
- Reflexní prvky

- Hlavní komora je zpracovaná tak, aby se do ní pohodlně vešly školní desky (rozměry desek: 32 x 22,2 x 5 cm), sešity velikost A4 nebo těžší učebnice.
- Naplněný školní batoh dobře přiléhá k zádům školáka a je měkce polstrován, zejména kolem páteře a pod bederní částí páteře. Anatomické tvarování, polstrování, včetně efektivních prohlubní, umožňuje dostatečnou cirkulaci vzduchu a tak minimalizuje pocení zad dítěte.

- Přední komora na zip je velmi prostorná, ve vnitřní části má kapsu na krabičku na svačinu. Rovněž lze tuto kapsu použít na penál, případně na přezůvky.

- Velká plocha reflexního materiálu pod síťovinou na přední straně batohu.
- Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované a měkce polstrované.
- Popruhy je možné individuálně nastavit dle velikosti vašeho školáka a to pomocí horních plastových spon umístěných na ramenních popruzích.
- Součástí batohu je flexibilní hrudní páska k fixaci popruhů na ramenou školáka. Tuto hrudní pásku můžete kdykoliv sundat. Flip systém v hrní části ramenních popruhů drží popruhy v otevřené poloze od zad batohu a zajistí tak pohodlné nasazení batohu. Koncovky popruhů s reflexním prvkem a magnetem snadno uchytíte na konce ramenního pásu.
- Boční poutko pro uchycení navijáku na čip nebo klíče. Díky důmyslnému umístění tak vždy vklouznou přímo do boční kapsy.
- Na školním batohu LUMI je velké množství reflexního materiálu pro maximální zvýšení viditelnosti dítěte v silniční dopravě. Zejména v přední části školního batohu, po stranách, ale i na ramenních popruzích. Nový typ odlehčených taháčku s pryžovým poutkem zajistí pohodlné ovládání zipů.
- Materiály použité pro výrobu tohoto školního batohu splňují normy EU z hlediska nezávadnosti. Reflexní materiály rovněž splňují normy EU.

- Dno batohu je polstrované(z vnější strany) použit odolný černý 1680 D polyester materiál (využívaný pro svou odolnost zejména pro cestovní kufry). Dno je opatřeno plastovými nožkami - chránící batoh proti ušpinění.
- Školní batoh je možné připevnit na háček k lavici pomocí látkového poutka.
- Sklopné, pevné dno v hlavní komoře zajistí rovnoměrné rozložení věcí v batohu a stabilitu při jeho postavení na zem.

Značka Bagmaster
Objem 18 l
Rozměry 40 x 30 x 17 cm
Hmotnost 0.95 kg
Nosnost 7 kg
Materiál 100% polyester
Počet bočních kapes 2
Počet komor 3
DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné