Emipo Školní aktovka ERGO ONE Top Car - Doprava zdarma > varianta Aktovka

Emipo
SKLADEM
CENA 1.545,00 Kč
kus

DOPRAVA ZDARMA!!!


- Školní aktovka Emipo ERGO ONE je konstrukčně nového typu vycházející z dlouhodobých zkušeností firmy EMIPO s jejich výrobou.
- Je určena pro začínající školáky a je vyráběna v souladu s ČSN 796506.
- Vyznačuje se pevnou konstrukcí, použitím odlehčených materiálů, bohatým vnitřním členěním, max. použitím bezpečnostních prvků, novým ergonomickým polstrováním zádové části a nosných řemenů, moderním designem, prodlouženou zárukou na 36 měsíců a nese značku Český výrobek.

- Vnitřní část školní aktovky je členěna variabilní všitou přepážkou na tři části. Tím je zajištěna větší efektivita pro vnitřní uspořádání jednotlivých školních pomůcek (sešitů, knih apod.) podle individuální potřeby žáka.
- Na předním dílu je našita velká kapsa rozměrů š.215 x h.50 x v.270mm. Horní část kapsy se uzavírá pomocí popruhu se suchým zipem. Uvnitř kapsy je našita síťovaná kapsička na zip.
- Přes celou šířku přední kapsy jsou našity dva bezpečnostní reflexní pásky, dále pak potom i přes obě boční kapsy jeden a stejně tak na nosných řemenech.
- Aktovka je uzavřena prostorově tvarovanou klopnou přes celý svůj obvod, včetně přední kapsy. Tím je chráněn obsah aktovky před znehodnocením při deštivém počasí. Na vnitřní straně klopny je rozvrh hodin.
- Použité vnější textilní materiály (převážně PES) jsou opatřeny na povrchu vodoodpudivou impregnací.
- Klopna je zajištěna proti otevření kovovým aktovkovým zámkem s reflexní odrazkou. Zámek díky svému uchycení, lze jednoduše otevřít jednou rukou.
- Zadní část aktovky tvoří nově vyvinuté ergonomické polstrování ze speciální síťoviny s vetkanou PU pěnou, která zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu v zádové části. Oba tyto faktory přispívají nejen k pohodlnému nošení aktovky, ale také zajišťují správné zatížení a vývoj páteřního systému. V horní části zádové části se ještě nachází textilní poutko pro zavěšení aktovky na lavici a ergonomické držadlo.
- Dolní část batohu je opatřena jednolitým plastovým dnem, které umožňuje dlouhodobé stání aktovky na mokré podložce, aniž by hrozilo znehodnocení jejího obsahu.
- Korpus aktovky je na každém boku osazen prostornou boční kapsou.
- Kapsa se síťovinou je určena na lahev s pitíčkem a kapsa s klopničkou na penál nebo svačinu.
- Při celkových rozměrech š.370 (včetně kapes) x h.230 x v.395mm váží batoh jen pouhých 0,95kg!
- Naše společnost Vám nabízí extra lehkou kvalitní školní aktovku s pevnou konstrukcí, tříletou zárukou a doživotně bezplatným servisem!
DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné